ÇOCUK DOSTU TURİZM KAPANIŞ TOPLANTISI

Çocuk Dostu Turizm Kapanış Konferansı 17 Mayıs'ta Wyndham Ankara Oteli'nde gerçekleşecek !

Değerli Paydaşlarımız

Uluslararası Çocuk Merkezi tarafından turizmde çocuk hakları ve çocuk dostu turizm anlayışının gelişmesine yönelik olarak 2017 yılından bu yana yürütülen Çocuk Dostu Turizm projesi kapsamında yapılan çalışmaların ve sonuçlarının seyahat ve turizm sektör temsilcileri ve ilgili taraflar ile paylaşılması, gözden geçirilmesi, değerlendirilmesi, konunun görünürlüğünü daha da artırarak duyarlılık kazanmasını sağlamak amacıyla
tarafların katılımı ile
17 Mayıs 2019 Cuma günü Ankara’da Wyndham Oteli’nde, 09:30-12:30 saatleri arasında “Çocuk Dostu Turizm Kapanış Toplantısı” yapılacaktır.

Toplantıya, kuruluşunuzdan konuyla ilgili temsilcilerin katılımı ve katkıları kuşkusuz çok değerlidir. Kuruluşunuzu temsilen toplantıya katılacak kişinin/kişilerin bilgileri ve iletişim detaylarını 10 Mayıs 2019, Cuma gününe kadar beril.uguz@bilkent.edu.tr adresine ya da 0-312-290 29 71 telefon numarasına iletmenizi rica ederiz. Toplantıya Ankara dışından katılacak olan davetlilerin seyahat ve konaklama giderlerinin tarafımızca karşılanacağını bildirmekten mutluluk duyarız.

Çocuk Dostu Turizm anlayışı kapsamında, seyahat ve turizm işletmelerinin ve sektör temsilcilerinin, çocuk haklarının korunmasını ve uygulanmasını kurumsal politika haline getirmeleri ve şirket politikalarını çocukların yüksek yararını gözeterek belirlemeleri çocuk haklarına saygılı turizm anlayışına sahip olduklarını göstermeleri büyük önem arz etmektedir. Turizmde çocuk haklarına gösterdiğiniz duyarlılık kapsamında Çocuk Dostu Turizm Kapanış Konferansı’na katılarak bizleri onurlandırmanızı dileriz.

Saygılarımızla,
Uluslararası Çocuk Merkezi

Geri